Zielona Warszawa

telefon

+48 501 203 447


O firmie

J.W. Apartments

Budowę osiedla ZIELONA WARSZAWA prowadzi firma J.W. Apartments. Dowiedz się kim jesteśmy od właściciela, Tadeusza Jaźwińskiego:

 

Rodzina

Jesteśmy rodzinną firmą z Sulejówka, którą już ćwierć wieku prowadzę wraz z żoną Violettą. Od niedawna pomagają nam również dwie dorosłe córki, Urszula - absolwentka SGH oraz Małgorzata - absolwentka UW, przyszła pani adwokat. Razem budujemy nieruchomości na sprzedaż i na wynajem.


Zaufanie

Jesteśmy godni zaufania, ponieważ wszystko co robimy, firmujemy naszym nazwiskiem, a za każde kolejne przedsięwzięcie osobiście odpowiadam całym swoim majątkiem. Możesz nam zaufać, ponieważ jesteśmy wyłącznymi właścicielami działek, na których powstaje osiedle i nie są one obciążone żadną hipoteką. Kupując dom na osiedlu ZIELONA WARSZAWA otrzymujesz pełną własność gruntu na którym stoi nieruchomość, w odróżnieniu od innych inwestycji, gdzie deweloperzy oferują jedynie użytkowanie wieczyste.


Doświadczenie

Moja firma ma wieloletnie doświadczenie budowlane. W ostatnich latach zbudowaliśmy dwa bloki mieszkalne w Sulejówku, przy ul. Szklarniowej 85 i 87, w których w sumie mieszka ponad 50 rodzin. Na parterze jednego z nich mieści się nasze biuro sprzedaży. Możesz odwiedzić nas w każdej chwili i sprawdzić na własne oczy wysoki standard i solidność wykonania naszych budynków.


Bezpieczeństwo

Inwestując w zakup domu na osiedlu ZIELONA WARSZAWA dostajesz pełną gwarancję bezpieczeństwa. Za tą gwarancją stoi nasze wieloletnie doświadczenie oraz to że całe osiedle budujemy wyłącznie z własnych funduszy, a nie na kredyt. Poza tym, sami mieszkamy po drugiej stronie ulicy, bo jesteśmy przekonani, że to świetne miejsce do życia. Jeśli zdecydujesz się na zakup domu na osiedlu ZIELONA WARSZAWA, to będziemy Twoimi sąsiadami.

 

A więc… zostańmy sąsiadami!

 

 

Tadeusz Jaźwiński
Aktualności

Wszystkie aktualności »

projekt i wykonanie MKPOL.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.