Zielona Warszawa

telefon

+48 501 203 447


Dom typu W

Minimalistyczny 58 m2 dom w zabudowie szeregowej (segment wewnętrzny) z 2 ogródkami. Komfortowy dla 2-3 osobowej rodziny.

Dom W został zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną z myślą o maksymalnej energooszczędności i nowoczesności. Dzięki użyciu najnowszych technologii budowlanych takich jak wentylacja za pomocą rekuperatora czy energooszczędne okna, dom jest przyjazny środowisku oraz tani w eksploatacji. Wszystkie ściany, stropy, fundamenty i dach zostały kilkukrotnie lepiej docieplone ponad standard, co pozwoli zaoszczędzić jego przyszłym mieszkańcom na ogrzewaniu zimą oraz klimatyzacji latem.

Wizualizacje i plany dla budunku typu W


Dom W ma jasno rozdzielone strefy dzienną i nocną. Na parterze składa się z salonu z wyjściem na ogród, aneksu kuchennego i toalety. Ta kondygnacja w całości przeznaczona jest do spędzania czasu w gronie rodziny i przyjaciół oraz przygotowywania posiłków. Na piętrze znajduje się część mieszkalna, tj. 2 wygodne sypialnie, duża łazienka oraz balkon. Powyżej zaprojektowano strych nieużytkowy, który można wykorzystać do przechowywania rzeczy.

Zaletą domu W są dwa ogródki – jeden od frontu gdzie znajdują się miejsca postojowe dla 2 samochodów, a drugi z tyłu budynku połączony z pokojem dziennym.

Lista domów typu W

Typ
Nr domu Powierzchnia użytkowa Garaż (liczba samochodów) Powierzchnia działki Termin realizacji Cena (zł brutto) Status Karta domu
5W 58 m2 brak 140 m2 - - sprzedane -
6W 58 m2 brak 140 m2 - - sprzedane -
7W 58 m2 brak 140 m2 - - sprzedane -
8W 58 m2 brak 140 m2 - - sprzedane -

Plan inwestycji

Proszę wybrać dom na planie.
Przewiń lewo/prawo.

projekt i wykonanie MKPOL.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.