Zielona Warszawa

telefon

+48 501 203 447


Dom typ A

Duży, luksusowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z ogrodem i obszernym garażem wewnętrznym na 2 samochody. Przeznaczony dla kilkuosobowej, rozwojowej rodziny.

Dom A został zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną z myślą o maksymalnej energooszczędności i nowoczesności. Dzięki użyciu najnowszych technologii budowlanych takich jak wentylacja za pomocą rekuperatora czy energooszczędne okna, dom jest przyjazny środowisku oraz tani w eksploatacji. Wszystkie ściany, stropy, fundamenty i dach zostały kilkukrotnie lepiej docieplone ponad standard, co pozwoli zaoszczędzić jego przyszłym mieszkańcom na ogrzewaniu zimą oraz klimatyzacji latem. Nowoczesne systemy wentylacji oraz solidna izolacja sprawiły, że Dom A uzyskał znakomity wynik świadectwa energetycznego EP = 70 kWh/(m2•rok) przy wyśrubowanej normie 120 kWh/(m2rok).

Wizualizacje i plany dla budunku typu A


Dom ma jasno rozdzielone strefy dzienną i nocną. Na parterze składa się z salonu z kominkiem, otwartej kuchni, toalety i gabinetu oraz garażu dwustanowiskowego. Ta kondygnacja w całości przeznaczona jest do wspólnego spędzania czasu, przygotowywania posiłków oraz przyjmowania gości. Natomiast na piętrze znajduje się część mieszkalna, tj. duża sypialnia z garderobą i własną łazienką (tzw. ang. „master bedroom”), 2 mniejsze sypialnie z oddzielną łazienką oraz duży hall.

Dom A występuje w 2 wersjach - z poddaszem użytkowym (dom ma wtedy 174 m2) lub bez poddasza (153 m2). Poddasze użytkowe jest na tyle wysokie, że można tam urządzić siłownię lub kino domowe, albo w przyszłości kolejne pomieszczenia mieszkalne na miarę potrzeb rozrastającej się rodziny. W wersji domu bez poddasza użytkowego, w jego miejscu pojawia się nieużytkowy strych, który można wykorzystać do przechowywania rzeczy.

Zaletą Domu A jest to, że umożliwia prowadzenie przydomowej działalności gospodarczej. Gabinet na parterze może być idealnym miejscem do samodzielnej pracy. Z łatwością można też oddzielić go od części mieszkalnej domu i przyjmować w nim klientów, nie przeszkadzając pozostałym domownikom.

Kolejnym atutem jest duży, połączony z pokojem dziennym ogród otaczający dom z 3 stron świata. Dla dzieci ogród będzie wspaniałą przestrzenią do zabawy, a dla dorosłych może stać się miejscem letnich spotkań towarzyskich przy grillu, albo pretekstem do wspólnego, rodzinnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, przy pielęgnacji roślin czy po prostu myciu samochodu.

Lista domów typu A

Typ
Nr domu Powierzchnia użytkowa Garaż (liczba samochodów) Powierzchnia działki Termin realizacji Cena (zł brutto) Status Karta domu
1A 172 m2 2 554 m2 - - sprzedane -
2A 172 m2 2 431 m2 - - sprzedane -
3A 153 m2 2 430 m2 - - sprzedane -
4A 153 m2 2 430 m2 - - sprzedane -

Plan inwestycji

Proszę wybrać dom na planie.
Przewiń lewo/prawo.

projekt i wykonanie MKPOL.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.