Zielona Warszawa

telefon

+48 501 203 447


Dom typu Z

Wspaniały 97 m2 dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem i garażem wolnostojącym. Wymarzony dla 4-5 osobowej rodziny. Gabinet na dole umożliwia pracę i nieuciążliwe dla domowników przyjmowanie w domu klientów.

Dom Z został zaprojektowany przez renomowaną pracownię architektoniczną z myślą o maksymalnej energooszczędności i nowoczesności. Dzięki użyciu najnowszych technologii budowlanych takich jak wentylacja za pomocą rekuperatora czy energooszczędne okna, dom jest przyjazny środowisku oraz tani w eksploatacji. Wszystkie ściany, stropy, fundamenty i dach zostały kilkukrotnie lepiej docieplone ponad standard, co pozwoli zaoszczędzić jego przyszłym mieszkańcom na ogrzewaniu zimą oraz klimatyzacji latem. Nowoczesne systemy wentylacji oraz solidna izolacja sprawiły, że Dom C uzyskał znakomity wynik świadectwa energetycznego.

Wizualizacje i plany dla budunku typu Z


Na parterze znajduje się strefa dzienna domu. Jest tu bardzo duży salon z kominkiem i wyjściem na ogród, ergonomicznie zaprojektowana kuchnia, gabinet, toaleta oraz praktyczna spiżarnia pod schodami. Na piętrze mieści się strefa nocna złożona z 3 przestronnych sypialni, dużej łazienki oraz balkonu. Atutem domu jest brak skosów na piętrze, ponad którym mieści się jeszcze strych nieużytkowy.

Kolejną zaletą jest ogród otaczający dom z 3 stron świata. Dla dzieci będzie on wspaniałą przestrzenią do zabawy, a dla dorosłych może stać się miejscem letnich spotkań towarzyskich przy grillu. Dla wszystkich członków rodziny będzie pretekstem do wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Taki ogród zadowoli również amatorów przydomowej uprawy warzyw i ziół, ponieważ jego rozmiar oraz korzystne nasłonecznienie będzie idealne dla roślin.

Lista domów typu Z

Typ
Nr domu Powierzchnia użytkowa Garaż (liczba samochodów) Powierzchnia działki Termin realizacji Cena (zł brutto) Status Karta domu
5Z 97 m2 opc. 1 290 m2 - - sprzedane -
6Z 97 m2 1 garaż wolnostojący 290 m2 - - sprzedane -
7Z 116 m2 1 - 19m2 290 m2 - - sprzedane -
8Z 116 m2 1 - 19m2 290 m2 - - sprzedane -

Plan inwestycji

Proszę wybrać dom na planie.
Przewiń lewo/prawo.

projekt i wykonanie MKPOL.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.