Zielona Warszawa

telefon

+48 501 203 447


Osiedle Zielona Warszawa

Tuż przy granicy dzielnicy Warszawa Wesoła, w otoczeniu lasów i sąsiedztwie niskiej zabudowy powstało kameralne osiedle domów na sprzedaż, ZIELONA WARSZAWA. Deweloper, rodzinna firma J.W. Apartments z Sulejówka wybudował tu nowoczesne i energooszczędne domy dla 60 rodzin. Pierwsi mieszkańcy osiedla ZIELONA WARSZAWA zamieszkali w nowych domach na początku 2018 r.

Dom w cenie mieszkania

Hasłem przewodnim inwestycji jest „Dom w cenie mieszkania”. Niewielkie metraże (80-174 m2) oraz atrakcyjne ceny domów są atutem naszej inwestycji. U nas za cenę kawalerki w Śródmieściu możesz kupić komfortowy dom jednorodzinny z ogrodem i własnym garażem…

Dogodny dojazd do Warszawy

Osiedle ZIELONA WARSZAWA zlokalizowane jest tuż przy samej granicy jednej z najspokojniejszych i najbardziej zielonych dzielnic Warszawy – Wesołej oraz Sulejówka. To nie tylko wspaniałe miejsce do życia i do mieszkania, ale również wygodny punkt komunikacyjny z centrum miasta. Można stąd łatwo i szybko dojechać do Śródmieścia koleją miejską SKM/PKP, autobusem czy własnym samochodem. Natomiast, w niedalekiej przyszłości ok. 1 km od osiedla ZIELONA WARSZAWA powstanie wjazd na obwodnicę Warszawy, co jeszcze bardziej usprawni mieszkańcom codzienne dojazdy.

Energooszczędność

Wszystkie domy na osiedlu ZIELONA WARSZAWA zaprojektowane zostały przez renomowaną pracownię architektoniczną z myślą o maksymalnej energooszczędności i nowoczesności. Dzięki użyciu najnowszych technologii budowlanych takich jak wentylacja za pomocą rekuperatora czy energooszczędne okna, domy będą przyjazne środowisku oraz tanie w eksploatacji. Wszystkie ściany, stropy, fundamenty i dach zostały kilkukrotnie lepiej docieplone ponad standard, co pozwoli zaoszczędzić jego przyszłym mieszkańcom na ogrzewaniu zimą oraz klimatyzacji latem. Nowoczesne systemy wentylacji oraz solidna izolacja sprawiły, że roczny wskaźnik zapotrzebowania na energię domów EP wynosi zaledwie ok. 70 kWh/(m2rok) przy nowej, wyśrubowanej normie 120 kWh/(m2rok).
Aktualności

Wszystkie aktualności »

projekt i wykonanie MKPOL.pl

Dla poprawnego funkcjonowania ta strona korzysta z plików cookies - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.